Apie mus

UAB„Simpeksa“

Įkurta 2007-taisias – šiandien didžiuojamės galėdami pavadinti save nendrinių stogų dengimo ekspertais. Įmonė specializuojasi įvairios paskirties pastatų nendrinių stogų dengime: gyvenamųjų namų, pavėsinių, pramogų kompleksų, pirčių. Taip pat dengiami dekoratyviniai stogai baruose ar kitose uždarose patalpose.
Nendrinis stogas – visada originalus, išskirtinis pasirinkimas, tačiau jo dengimas reikalauja ypač specifinių žinių. Tik kokybiškai ir profesionaliai uždengtas stogas bus ilgaamžis namo palydovas, suteiks pastatui ne tik unikalią išvaizdą, bet ir garso bei šilumos izoliaciją. Nendriniai stogai vis dažniau pasirenkami ne tik dėl savo estetinių savybių, bet ir siekiant apsupti save kuo natūralesne aplinka, ekologiškomis medžiagomis. Žinia, kad šio tipo stogai pasižymi gera ventiliacija ir sandarumu, gerai paruošti jie nemažiau saugūs nei bet kokia kita stogo danga.
Siekdami, kad mūsų klientai galėtų džiaugtis kokybišku stogu kuo ilgiau, užtikriname savo darbuotojų profesionalumą, nuolat tobulindami jų žinias užsienio šalyse: Olandijoje, Vokietijoje, Belgijoje – ten, kur nendriniai stogai ypač paplitę, todėl ir reikalavimai jiems keliami labai aukšti. Visiems stogo dengimo darbams naudojame tik Europos keliamus standartus atitinkančias medžiagas. UAB „Simpeksa“ specialistai dalinasi savo patirtimi ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir už jos ribų – užsienyje užmegzti ilgalaikiai bendradarbiavimo santykiai tik padeda siekti teikiamų paslaugų kokybės.

UAB „Simpeksa“ teikia šias paslaugas:

 NENDRINIŲ STOGŲ DENGIMAS

 STOGO KONSTRUKCIJOS GAMYBA

 RESTAURACIJA 

 IMPREGNAVIMAS NUO GAISRO IR SAMANOJIMO 

 PREKYBA NENDRĖMIS

Esame dinamiška ir novatoriška komanda, kuriai priklauso entuziastingi, patyrę stogdengiai, todėl galime įgyvendinti įvairius specialių formų projektus, tokius kaip kreivių ar kūginių stogų dengimas nendrėmis. Nendrinis stogas gali turėti daugybę skirtingų variacijų, kuri iš jų puoš namus – jūsų pasirinkimas.
Pagrindinės UAB „Simpeksa“ darbo vertybės – aukštos kokybės statybinės medžiagos, kvalifikuoti specialistai ir atsakingas, individualus požiūris į kiekvieną projektą. Visada įsiklausome į kliento norus, dirbame bendradarbiaudami, teikiame konsultacijas, patariame, kaip tinkamai prižiūrėti nendrinį stogą. Visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją. UAB „Simpeksa“ – patikimas, ilgametis partneris, pasirinkus nendrinį stogą.

Mūsų komanda:

Direktorius

MINDAUGAS KASPARAVIČIUS

Personalo vadovė

VIKTORIJA KASPARAVIČIENĖ

Buhalterė

VILIJA KASPARAVIČIENĖ

Darbų vadovas

GEDIMINAS KASPARAVIČIUS