Restauracija ir remontas

UAB „Simpeksa“ teikia stogų remonto ir renovacijos paslaugas.
Nendrinis stogas yra ilgaamžis ir išties tvirtas, jis atsparus aplinkos veiksniams, temperatūrų kaitai, vėjui. Laiku impregnuojamas jis per visą tarnavimo amžių gali taip ir nepareikalauti remonto ar renovacijos.

Nors vidutiniškai nendrinio stogo gyvavimo amžius yra apie 50 metų, pravartu prisiminti, kad būtina tokio tipo stogą atidžiai prižiūrėti, o atsiradus kažkokiems defektams, juos kuo skubiau pašalinti. Pavyzdžiui, jei pastatas stovi pavėsyje ar po medžiais, nuo kurių ant stogo gali nukristi lapų ar šakelių, padidėja tikimybė atsirasti samanoms. Tačiau, kai pastebite samanas panikuoti tikrai neverta, jas nesunkiai galite nuvalyti ir patys, o tai atlikdami reguliariai su jokiomis rimtesnėmis problemomis nesusidursite.

PRIEŠ

PO

PRIEŠ

PO

Tačiau, jei pastebėjote, kad stogo paviršiuje yra nendrių sluoksnio išplonėjimas, ar dėl kažkokių priežasčių atsirado stogo dangos pažeidimas, reikia kreiptis į stogų dengimo specialistus. UAB „Simpeksa“ darbuotojai kruopščiai patikrins, nustatys plotą, kurį būtina pakeisti ir dirbdami mažiausiomis sąnaudomis, padengs stogą naujomis nendrių pėdomis.
Būtina kas 5-erius metus tikrinti stogo būklę ir, jei reikalinga, atnaujinti priešgaisrinio impregnanto sluoksnį, valyti samanas, rūpintis kamino saugumu.
UAB „Simpeksa“ teikia nendrinių stogų dengimo, renovacijos ir remonto darbus, impregnuoja stogą nuo užsidegimo ir nuo samanojimo.

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI