Impregnavimas nuo gaisro ir samanojimo

Nendriniai stogai gana archajiškas sprendimas namams, tačiau šiuolaikinių technologijų dėka, savo saugumu jie prilygsta įprastai naudojamos stogo dangoms. Priešgaisriniai reikalavimai gyvenamiesiems namams darosi vis griežtesni, tad visiškai natūralu, kad pastatams su nendriniais stogais buvo sukurtos specialios priemonės, užtikrinančios visapusišką saugumą.
UAB „Simpeksa“ nendrinio stogo priešgaisrinei saugai naudoja pagal ISO 9002 standartus pagamintą antipireną „Magama Firestop“. Šis antipirenas apsaugo nendrių dangą iš išorės, padeda apsaugoti nendres nuo staigaus užsidegimo.
Antipirenu stogas padengiamas, tai yra nupurškiamas visas nendrių paviršius, jau baigus dengimo darbus. Gamintojas deklaruoja, kad po nupurškimo nendrinis stogas gali būti saugus iki 10 metų. Impregnuotas stogas atitinka B roof (T1) klasifikaciją, pagal STR 2.01.04:2002.
Nuo užsidegimo iš vidaus apsaugoti nendrinį stogą galima tam skirtomis nedegiomis medžiagomis: specialiomis plokštėmis ar audeklais – šios priemonės padeda sulaikyti ugnies plitimą į išorę. Apsaugos nuo gaisro darbai iš vidaus turi būti atlikti dar prieš pradedant kloti nendres.Atlikus visus reikalingus priešgaisrinius darbus, nendrinio stogo užsidegimo rizika nėra didesnė nei tradicinės dangos stogo.

Nendrinių stogų impregnavimas nuo samanojimo rekomenduojamas, kai pastatas yra miške arba nendrinis stogas užstojamas medžių lajų, o ant jo nuolat krenta lapai.Pasirinkus impregnavimą nuo samanų prailginsite nendrinio stogo tarnavimo laiką.
UAB „Simpeksa“ nendrinio stogo impregnavimui nuo samanojimo naudoja impregnantą, kuris yra visiškai saugus žmonėms ir aplinkai. Ši priemonė ne tik užkerta kelią samanų augimui, bet ir naikina jau atsiradusius dumblius. Impregnantas mūsų specialistų naudojamas griežtai pagal gamintojo rekomendacijas.
Kiek laiko impregnantas bus veiksnus lemia daugybė faktorių, tarp jų ir aplinkos sąlygos samanoms augti. Statistiškai, impregnavimo darbus rekomenduojama atlikti kas 5 metus, tačiau jei sąlygos yra palankios, atnaujinti impregnavimą gali prireikti ir dažniau.
Impregnantas, kurį naudojame nendriniams stogams tinka ir kitoms dangoms, taip pat pastatų fasadams ir kitiems paviršiams.
Visus nendrinio stogo priešgaisrinio paruošimo bei impregnavimo darbus atlieka UAB „Simpeksa“ specialistai. Užtikriname, kad visi darbai atliekami atsakingai, naudojant tik visus keliamus reikalavimus atitinkančias medžiagas.